English Lexicology - Theory & Practice

Скачать English Lexicology - Theory & Practice бесплатно Автор:

Ніколенко А.Г.


Год издания: 2007
Страниц: 521
Язык: украинский
Посібник "English Lexicology - Theory & Practice" написаний англійською мовою і охоплює усі теми, що передбачені програмою вищих навчальних закладів з дисципліни "Лексикологія основної іноземної та української мов".
У посібник увійшли 9 розділів. У теоретичній частині кожного розділу автор глибоко і всебічно розкриває тему, спираючись на вже існуючі роботи вітчизняних та зарубіжних лінгвістів. У практичній частині кожного розділу посібника студентам пропонується закріпити теоретичні знання, виконуючі вправи з теми розділу.
Для перевірки отриманих знань після 4-го і 9-го розділів у посібнику даються тестові завдання.
Посібник призначений для студентів інститутів, університетів та факультетів іноземних мов, для викладачів, наукових працівників, перекладачів, а також усіх, хто самостійно працює над удосконаленням англійської мови.
Доп. информация: Рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для  студентів вищих навчальних закладів

Показать ссылки на скачивание

Всю ответственность за размещение материалов, нарушающих международное законодательство, законодательство РФ либо других стран, несут пользователи разместившие данную информацию на сайте.
Пожаловаться на публикацию
(требуется регистрация)
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

(Возможно, Вам необходимо зарегистрироваться)